bet365 UK

wordpress joomla template

Elektronik Kart Tamiri

Arızalı elektronik kart ve cihazlar antistatik laboratuar ortamımızda devre şeması gerektirmeden, gelişmiş teknik cihazlarımızla bir dizi teknik test ve aşamadan geçtikten sonra, yazılım yedeklemesi ve kontrolleri yapılır.

Tamiri yapılan her sistemin arızanın giderilmesinin yanı sıra bünyemizde bulunan makina elektronik şema ve arıza kodlarıyla teknik kadromuz tarafından arıza sebebi belirlenir ve giderilir. Böylece arızanın tekrarlanması önlenmiş olur.Ayrıca 12v , 24v , 48 v vb. istenilen özellik ve akım değerlerine göre (ileri-geri, hız kontrol) yüksek güçlü dc motor sürücü kontrol kartlarının tedariği yapılmaktadır. Akülü forkliftler de kullanılan curtis , zapı vb. markalara ait sürücü kontrol kartlarının tamirleri servisimizde garantili olarak yapılmaktadır.

Kart veya modül üzerinde bulunan yazılım yüklü Eprom,EEprom,Seriprom,Flash,Pal ve Gal türü prosesleri kontrol edecek,arızalı ise yeniden yazılım yükleyecek gelişmiş soket aparatlı programlama cihazlarımızla program yedekleme ve yazma hizmetlerimiz mevcuttur.

Firmamız uzman teknik servis kadrosu , bilgisayar destekli , son teknoloji ürünü gelişmiş test cihazları ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Firmamız Türkiye’de bir çok fabrikaya bakım anlaşmasıyla birlikte teknik destek sağlamaktadır. 24 saat kesintisiz profesyonel hizmetimiz sayesinde fabrika ve kurumun memnuniyetini kazandık.

The best bonus by bet365 Ελλάδα 100% for new user.

Full Joomla 3.0 Theme free theme.